menu

VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI

Pro všechny naše klienty zajišťujeme výhodné slevy na parkovištích na letišti Václava Havla. Vybrat si můžete z těchto našich smluvních parkovišť a využít tak výhodných slev:

 

GO PARKING

Společnost GO PARKING provozuje hlídané parkoviště u letiště s nepřetržitým provozem. Přeprava na letiště a zpět včetně zavazadel je v ceně parkovného. Možnost on-line rezervace. Lze platit kartou, bankovním převodem nebo hotově při výjezdu. Vzdálenost od terminálů 2300m. Autosedačky jsou samozřejmostí.

On line rezervace parkingu se slevou pro naše zákazníky je možná ZDE


 

SKY PARKING

Smile Parking je unikátní parkovací projekt, který nemá v českém a evropském prostředí obdoby. VIP parkoviště se nachází v blízkosti Letiště Václava Havla (dříve letiště Praha Ruzyně). K dispozici pro vás máme venkovní plochy i kryté garáže.

Splňujeme vysoké nároky důsledného zabezpečení pro vaše vozidla. 15 HD kamer, které bezpečně pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu a jsme plně pojištěni

Po příjezdu vám ručně vyčistíme a umyjeme vozidlo a pokryjeme speciální plachtou, která bezpečně chrání před UV zářením, prachem, deštěm nebo sněhem. Dotankujeme nádrž, dohustíme pneumatiky a dobijeme baterii. A cena? Stále stejná.

Luxusní a nejmodernější mikrobusy Mercedes-Benz, čekají, až vás s plně klimatizovaným interiérem a na pohodlných kožených sedačkách odvezou přímo na letiště. Zaparkujete a do 6 minut vás dopravíme naším mikrobusem přímo na letiště. Po vašem návratu zpět zdarma zavoláte na 725 120 021 a mikrobus bude s dostatečným časovým předstihem přistaven na letišti.

On line rezervace parkingu se slevou pro naše zákazníky je možná ZDE