menu

C MAURITIUS *****

od 83 790,- Kč
Belle Mare
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Mauricius je ostrovní stát v Indickém oceánu asi 900 km východně od Madagaskaru. Tvoří ho stejnojmenný ostrov vulkanického původu o rozloze 1 865 km² s pobřežím dlouhým 330 km, které je téměř kompletně obklopeno korálovým útesem, ostrov Rodrigues o rozloze 108 km² vzdálený 560 km severovýchodně od hlavního ostrova a několik menších ostrovů.
Mezi nejvýznačnější a nejoblíbenější letoviska na severovýchodním pobřeží Mauricia je často řazeno také Belle Mare. Nachází se přímo u Indického oceánu v oblasti dalších známých rekreačních středisek Flacq, Palmar a Trou d´Eau Douce.
C Palmar***** je novým moderním resortem, který se nachází u dlouhé pisečné pláže na východní straně ostrova Mauritius, v blízkosti tropické přirody. Tento resort se řadí do nejvyšší třídy lifestylových hotelů. Značka C Hotels by Constance ctí maximální kvalitu služeb a nenápadnou přirozenost, která, je dle aktuálních trendů, nejnovějším synonymem luxusu.Hotel se nachází přibližně 45 km od mezinárodního mauricijského letiště . Svým hostům nabízí komfortní ubytování s místní rustikální architekturou s moderním vybavením a vytváří tak idealní prostředí pro pohodovou dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou zařízeny v moderním designu, ve kterém se kloubí přírodní materiály s tradičním nábytkem. Ubytování je rozděleno do několika menších vilek, ze kterých je výhled buď na pláž a nebo do přilehlých zahrad či na bázen.
Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, satelitní televizí, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, koupelnou se sprchou, oddělenou toaletou a vysoušečem vlasů.
V nabídce je 26 „Prestige rooms", 18 „Prestige Sea view rooms" ,8 Prestige Beachfront rooms.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v hlavní bufetové restauraci, která nabízí mezinárodní kuchyni. Hotelová a la carte restaurace se specializuje na kuchyni asijskou. Drinky a široký výběr vína nabízí hotelový bar a vinný sklep.
All inclusive zahrnuté v ceně:
All inclusive bude zahájeno při příjezdu do resortu a ukončí se po obědě v 15:00 v den odjezdu
V restauraci se podává bohatá snídaně formou bufetu mezi 07:00 a 10:30 hod
Oběd je k dispozici v restauraci (formou bufetu) nebo v baru na pláži (snack menu)
Odpolední čaj se podává v baru C od 16:00 do 18:00 hod s palačinkami, zmrzlinou a koláčky
Večeře formou bufetu v restauraci nebo snack menu na plážovém baru (pouze pokud to dovolí počasí)
1 večeře formou a la carte během pobytu v asijské restauraci C (po rezervaci)
Dodatečné příplatky platí pro speciální akce / večeře nebo prémiové jídlo, jako je humr.
OBČERSTVENÍ
Velký výběr špičkových značek Premium a mezinárodních piv je k dispozici v baru C, který je otevřen do 00:30 hod
Velký výběr čerstvých nápojů, nealkoholických nápojů- MAURITIUS
Neomezený přístup k vybraným koktejlům a menu - MAURITIUS
Mezinárodní seznam vín s výběrem více než 50 vín z celého světa (Francie, Itálie a Nový svět). Mnoho vín přímo dovezených z malých vinic
Minibar s vybraným červeným a bílým vínem, pivo, nealkoholické nápoje, C MAURITIUS - voda a občerstvení. Minibar naplněný jednou denně
DALŠÍ ZAHRNUTÉ
Potraviny a nápoje - Kredit 50 EUR na osobu za den (nekumulativní a neprenosný) na spotřebu čerstvého občerstvení a nápojů v Cpicerie (bez maloobchodních položek)
Šnorchlovací zařízení k dispozici v lodním domečku.
Fitness centrum, vnitřní hry, všechny nemotorové vodní sporty (kromě katamaránu)
Bezplatný dort při oslavě narozenin a výročí svatby (pokud je známo předem)
Manažerský koktejl jednou týdně
Bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi
Bezplatný vstup do salonku Hospitality Resort se sprchami a relaxačním prostorem.
Constance Belle Mare Plage na vyžádání
POSKYTOVANÉ SLUŽBY
Vína a lihoviny na seznamu Premium vína a nápoje
Potápění (na adrese Constance Belle Mare Plage - bezplatný transfer)
Kite surfing (Kite Sure School v hotelu)
exkurze
Obchod s butiky a šperky
Veškeré lekce pro vodní sporty a fitness

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* leteckou dopravu linkovými lety Praha – Mauritius – Praha v nejnižší knihovací třídě * vybraný počet nocí s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* transfery z letiště do hotelu a zpět - vybrat si můžete hromadný transfer společně s dalšími turisty (zde počítejte, že cestou můžete stavět až v několika hotelech), nebo soukromý transfer klimatizovaným osobním vozem, minibusem, SUV, limuzínou, helikoptérou * služby českého delegáta * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * seating na vybraných letech (info v CK)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena