menu

AMBRE MAURITIUS (jen pro dospělé) ****

od 2 590,- Kč
Belle Mare
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

​Hotel Ambre se nachází v nespoutané východní části ostrova Mauricius, v klidné zátoce chráněné před pasáty, mezi Belle Mare a Trou d’Eau Douce. Hlavní město Port-Louis je vzdálené 40 minut jízdy.

Vybavení hotelu

​V hotelu Ambre je k dispozici hala s recepcí, 3 restaurace, 3 bary, noční klub, 3 obchody, bazén, přírodní pláž, místnost s kulečníkem, dětský klub, teens klub, health and beauty centrum“The Spa", fitness centrum, běžecká dráha, mini golf, 2 tenisové kurty s umělým osvětlením, diskotéka. Dále konferenční místnosti s veškerým vybavením, směnárna, internet, lékař na telefonu. Wifi připojení k internetu v Lobby zdarma.

Vybavení pokoje

Hotel Ambre disponuje celkem 297 pokoji několika typů, které jsou standardně vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, sociálním zařízením (koupelna s vanou, oddělené WC, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby), ​32’’ LCD plochou televizí, telefonem s přímou volbou, wifi připojením k internetu zdarma, elektronickým trezorem, minibarem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, balkonem či terasou se zahradním nábytkem.

Stravování

"All Inclusive" program Vás opravňuje k celé řadě služeb v hotelu. All inclusiv platí od doby příjezdu a během pobytu: od 7:30 až do půlnoci. V době odjezdu končí Váš program s check -out ve 12h. Nicméně, pro hosty, kteří měli check in v odpoledních hodinách all Inclusive v den odjezdu bude platný až do doby, kdy proběhl check in. Pro hosty, kteří přijedou před 12:00, bude All Inclusive program platný do 12:00 v den odjezdu. All inclusive program zahrnuje: - Coral Bar, od 10:00 do půlnoci (poslední objednávka ve 23:45) - Pool & Beach Service, od 10:00 do 17:00 hodin - Pub, od 18:00 do půlnoci - Mini-bar, doplňován jednou denně Na výběr máte ze 3 různých kulinářských zážitků v následujících restauracích: - Indigo Restaurace: hlavní restaurace, která nabízí interaktivní snídani formou bufetu, obědy a večeře. - La Plage Restaurace: plážová restaurace otevřena na oběd formou bufetu a à la carte večeře (pokud počasí dovolí) - Dolce Vita: italská restaurace otevřena na oběd formou bufetu a à la carte večeři. PICNIC BOX je k dispozici na základě rezervace 24 hodin předem. Nápoje zahrnuté v all inclusive: Místní točené pivo (Phoenix), nealkoholické nápoje, džusy v plechovce, místní Minerální voda, mléčné koktejly, domácí perlivá voda, domácí vína, místní destiláty (Vodka - Whisky - Gin - Brandy), alkoholické koktejly (za použítí místního rumu, ginu a vodky ), expresso - kapučíno- horká čokoláda - čaj - americká káva ČAJ O PÁTÉ: Domácí koláčky, expresso - kapučíno- horká čokoláda - čaj - americká káva - odpolední občersvení v Coral Baru, od 15:00 do 17:00. WIFI: zdarma v lobby

Pláž

750 m dlouhá bílá písečná pláž, kterou lemuje křišťálově modrá laguna, ideální pro koupání!

Sport a zábava

​Velký plavecký bazén (500 m2), 2 osvětlené tenisové kurty (lekce, pronájem zařízení a míčků), plážový volejbal, minigolf, badminton, stolní tenis, aqua-gym, běžecká dráha, fitness centrum, plachtění, windsurfing, šlapadla, kánoe, lodě s proskleněným dnem, šnorchlování (vybavení k dispozici), potápění (PADI centrum), výlety na horském kole, vodní lyže (lekce v laguně), jízda na banánu, nedaleko hotelu hlubokomořský rybolov, jízda na koni, výlety katamaránem, parasailing. Pro hotelové hosty green fee na Ile aux Cerfs Golf Club zdarma včetně pozemního i lodního transferu (Pointe Maurice Jetty). Hotelové Spa jsou dokonalou záminkou k tomu, abyste se nechali hýčkat tím, že na maximum využijete čtyři moderní léčebné místnosti a romantický venkovní prostor: dva altány vám umožní dopřát si lázeňskou léčbu a zároveň rozjímat nad oceánem. K doplnění tohoto autentického tropického zážitku mají lázně také parní lázeň, saunu a bublinkový bazén.

Pro děti

HOTEL JE URČEN POUZE PRO DOSPĚLÉ OSOBY OD 16 LET.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena