menu

CANONNIER BEACHCOMBER GOLF RESORT & SPA ****

od 4 190,- Kč
Grand Baie
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

​Hotel se nachází v Pointe Aux Cannoniers, v severním cípu ostrova Mauritius nedaleko Grand Baie. Hraničí se třemi písečnými plážemi. Z hotelu jsou úžasné výhledy na okolní nedaleké ostrůvky a pohoří Port Louis.

Vybavení hotelu

​V hotelu máte k dispozici recepci, 2 restaurace, 2 bary, diskotéku, obchody, kadeřnictví, wellnes centrum, prádelnu a čistírnu, půjčovnu aut, faxové služby, internetové připojení, směnárna, bazén, fitness centrum a konferenční místnost pro 100 osob. K dispozici jsou zde také 4 odjezdové salonky se sprchou a WC.

Vybavení pokoje

Hotel má k dispozici celkem 284 pokojů, část pokojů je s výhledem na moře a část s výhledem do zahrady a bazén.Vybrat si můžete pokoje standard, superior, family duplex, family apartmány nebo svatební suite. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací s individuálním nastavením, minibarem, vysoušečem vlasů, IDD telefonem, SAT-TV, rádiem, trezorem, koupelnou/WC. Pokoje family duplex mají 1 ložnici a mezanin se 2 lůžky pro děti. Family apartmány mají 2 ložnice, u každé je koupelna a terasu.​

Stravování

​Snídaně formo bufetu s možností dokoupení polopenze nebo all inclusive.

Pláž

​Krásná písečná pláž vhodná ke koupání.

Sport a zábava

​Každý večer jsou zde různé tematické večery: živá hudba, folklorní tance místní, Indické nebo latinské kultury. Doneste si taneční obuv a můžete si vyzkoušet s našimi tanečníky. Ze sportovních aktivit jsou v nabídce 3 osvětlené tenisové kurty, stolní tenis, volejbal, bocciball, lukostřelba, fitness centrum a široká nabídka vodních sportů.

Náš názor

​Hotel je jedním z nejpopulárnějších rodinných středisek na ostrově.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena