menu

JW MARRIOTT MAURITIUS RESORT *****

od 7 990,- Kč
Le Morne
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Nově otevřený (rok 2013) luxusní resort St. Regis se nachází v jihovýchodní části ostrova, v krásné oblasti Le Morne na jedné z nejhezčích písečných pláží. Nabízí krásné panorama spolu se skálou Le Morne, tyčící se za hotelem. Je vybudovaný ve stylu soukromé koloniální residence s důrazem na soukromí a pocit domova. Transfer z mezinárodního letiště do hotelu trvá cca 1 hodinu.

Vybavení hotelu

V The St. Regis resortu se nachází bazén, 7 luxusních restaurací (mauritijská, japonská, indická, francouzská kuchyně), rozlehlé hotelové lázně Iridium Spa s kadeřnickým a kosmetickým salónem, 3 kongresové sály s celkovou kapacitou 172 osob, fitness centrum, tenisové kurty, dětský klub The Kite Flyers Club (4-12 let) vč. možnosti hlídání dětí, butler servis, čajová zahrada, knihovna, luxusní butik, soukromé kino. Znalci zajisté ocení neuvěřitelné zásoby vinného sklípku. Hlavní bar Vás naopak zavede o 75 let zpět, kde si mlžete nechat namíchat např.originální verze Bloody Mary.

Vybavení pokoje

Luxusní pokoje jsou zařízené v koloniálním stylu, navozující atmosféru dávných dob a nabízejí vybavení nejmodernější technikou a zařízením. Všechny pokoje resortu St. Regis se nachází podél pláže a jsou rozdělené do 5 kategorií, přičemž všechny mají koupelnu s vanou, WC, minibar, stanici pro iPod, LCD/TV, wifi připojení k internetu (zdarma) a služby komorníka. pokoje deluxe, výhled oceán (73m²) junior suite, pláž (91m²) suite St. Regis, pláž (108m²) Manor House, výhled oceán (166 - 234m²) grand suite St. Regis, výhled oceán (170m²)

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Sport a zábava

Od začátku Vašeho pobytu až do konce se nechte hýčkat v hotelovém luxusním The Iridium spa centru, kde můžete využít 12 místností na různé procedúry a masáže, 2 soukromé místnosti na masáže, kadeřnické a nehtové studio, kosmetické centrum s přípravky Valmont, 1 salon speciálně pro muže, saunu, parní místnost, jacuzzi, relaxační terasu s nabídkou čerstvých džusů a čajů.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

VČASNÝ NÁKUP - sleva 40% z ceny ubytování uplatněná nejpozději 30 dní před odletem - platí v obdobích 1.12.-22.12. + 22.7.-18.8. - sleva 45% z ceny ubytování uplatněná nejpozději 30 dní před odletem - platí v obdobích 1.11.-30.11. + 7.1.-21.7. + 19.8.-31.10. - slevu lze uplatnit pouze na ubytování s polopenzí - slevu nelze uplatnit na žádné příplatky - slevu nelze kombinovat se žádnou jinou slevou

    VČASNÝ NÁKUP - sleva 35% z ceny ubytování uplatněná nejpozději 60 dní před odletem - platí v obdobích 23.12.-6.1. - slevu lze uplatnit pouze na ubytování s polopenzí - slevu nelze uplatnit na žádné příplatky - slevu nelze kombinovat se žádnou jinou slevou
      SPECIÁLNÍ SLEVA - sleva 35% z ceny ubytování uplatněná nejdříve 30 dní před odletem - platí v obdobích 1.11.-22.12. + 7.1.-31.10. - slevu lze uplatnit pouze na ubytování s polopenzí - slevu nelze uplatnit na žádné příplatky - slevu nelze kombinovat se žádnou jinou slevou
        Honeymoon, Wedding Anniversary & Gay/Lesbian Wedding Couple Offer PACS, RENEWALS - sleva 50% z ceníkové ceny ubytování s polopenzí - platí v obdobích 1.11.-22.12. + 7.1.-31.10. - minimální doba pobytu 5 nocí - slevu nelze kombinovat se žádnou jinou slevou - nabídka platí do 9 měsíců od data svatby, při příjezdu do hotelu nutno doložit oddací list - nabídka dále platí i pro výročí svatby každých pět let - novomanželé obdrží po příjezdu šampaňské, košík s ovocem, romantickou večeři ve dvou (bez nápojů), 1x 40 minutovou masáž pro pár v průběhu prvních dvou dnů (mezi 9-15 hod.)