menu

TROU AUX BICHES BEACHCOMBER GOLF RESORT & SPA *****

od 3 590,- Kč
Mauritius » Trou aux Biches
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxustní resort Beachcomber Trou aux Biches vybudovaný ve stylu malé vesničky byl jedním z prvních hotelů hotelového řetězce Beachcomber, stal se legendou pro generace rodin a romantickým útočištěm pro zamilované dvojice a novomanželé. Resort je obklopen bujnou tropickou zahradou a nachází se na severo-západním pobřeží ostrova. Trou aux Biches byl kompletně zbourán a zrekonstruován s důrazem na tropickou eleganci, spojení s přírodou, pohodlí, soukromí a luxus.

Vybavení hotelu

​Nový Trou aux Biches tvoří individuální pavilóny a vily rozprostírající se v tropické zahradě. Hotel nabízí 6 restaurací poskytujících nejvyšší kvalitu stravování na ostrově se zaměřením na speciality z celého světa. Hlavní restaurace s kapacitou 350 míst a výhledem na pláž a oceán nabízí mezinárodní kuchyni a přípravu jídel přímo před Vámi (pizza a gril) a dalších 5 restaurací  "A la Carte" s thajskou, indickou či italskou kuchyní. Dále jsou k dispozici 2 bary - hlavní bar Oasis s výhledem na bazén a moře nabízející rozmanité koktejly, různé čaje, kávu a palačinky, a bar Caravelle nacházející se v blízkosti pláže, kde si můžete vychutnat úžasný západ slunce. Bar nabízí široký výběr vlastně  vyrobených koktejlů, cigaret a šampaňského.

Vybavení pokoje

​K vybavení pokojů náleží individuálně nastavitelná klimatizace, stropní ventilátor, mini bar, vysoušeč vlasů, přímá mezinárodní telefonická linka, televizor (satelitní programy, hudba, interaktivní služba), WiFi, koupelna s vanou, sprchou a oddělenou toaletou, trezor, vybavení na přípravu kávy a čaje.

Stravování

Snídaně formou bufetu s možností dokoupení polopenze nebo plné penze.

Pláž

​Krásná písečná pláž vhodná ke koupání.

Sport a zábava

​Hotel nabízí řadu pozemních a vodních sportů. Mezi pozemní patří  plážový volejbal, stolní tenis, tenis, bociball, jóga, dále ve sportovním centru aerobik, kardio cvičení, fitness, bodybuilding, spinning, osobní trenér, 2 hammamy. Mezi vodní sporty se řadí aqua aerobik, hluboko-mořský rybolov, potápění, loď s proskleným dnem, potápění, kajak, šlapadla, vodní lyžovaní šnorchlování, windsurfing, plavba na plachetnici.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena