menu

C MAURITIUS *****

od 5 190,- Kč
Belle Mare
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Mauricius je ostrovní stát v Indickém oceánu asi 900 km východně od Madagaskaru. Tvoří ho stejnojmenný ostrov vulkanického původu o rozloze 1 865 km² s pobřežím dlouhým 330 km, které je téměř kompletně obklopeno korálovým útesem, ostrov Rodrigues o rozloze 108 km² vzdálený 560 km severovýchodně od hlavního ostrova a několik menších ostrovů. Mezi nejvýznačnější a nejoblíbenější letoviska na severovýchodním pobřeží Mauricia je často řazeno také Belle Mare. Nachází se přímo u Indického oceánu v oblasti dalších známých rekreačních středisek Flacq, Palmar a Trou d´Eau Douce. C Palmar***** je novým moderním resortem, který se nachází u dlouhé pisečné pláže na východní straně ostrova Mauritius, v blízkosti tropické přirody. Tento resort se řadí do nejvyšší třídy lifestylových hotelů. Značka C Hotels by Constance ctí maximální kvalitu služeb a nenápadnou přirozenost, která, je dle aktuálních trendů, nejnovějším synonymem luxusu.Hotel se nachází přibližně 45 km od mezinárodního mauricijského letiště . Svým hostům nabízí komfortní ubytování s místní rustikální architekturou s moderním vybavením a vytváří tak idealní prostředí pro pohodovou dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou zařízeny v moderním designu, ve kterém se kloubí přírodní materiály s tradičním nábytkem. Ubytování je rozděleno do několika menších vilek, ze kterých je výhled buď na pláž a nebo do přilehlých zahrad či na bázen. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, satelitní televizí, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, koupelnou se sprchou, oddělenou toaletou a vysoušečem vlasů. V nabídce je 26 „Prestige rooms", 18 „Prestige Sea view rooms" ,8 Prestige Beachfront rooms.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v hlavní bufetové restauraci, která nabízí mezinárodní kuchyni. Hotelová a la carte restaurace se specializuje na kuchyni asijskou. Drinky a široký výběr vína nabízí hotelový bar a vinný sklep. All inclusive zahrnuté v ceně: All inclusive bude zahájeno při příjezdu do resortu a ukončí se po obědě v 15:00 v den odjezdu V restauraci se podává bohatá snídaně formou bufetu mezi 07:00 a 10:30 hod Oběd je k dispozici v restauraci (formou bufetu) nebo v baru na pláži (snack menu) Odpolední čaj se podává v baru C od 16:00 do 18:00 hod s palačinkami, zmrzlinou a koláčky Večeře formou bufetu v restauraci nebo snack menu na plážovém baru (pouze pokud to dovolí počasí) 1 večeře formou a la carte během pobytu v asijské restauraci C (po rezervaci) Dodatečné příplatky platí pro speciální akce / večeře nebo prémiové jídlo, jako je humr. OBČERSTVENÍ Velký výběr špičkových značek Premium a mezinárodních piv je k dispozici v baru C, který je otevřen do 00:30 hod Velký výběr čerstvých nápojů, nealkoholických nápojů- MAURITIUS Neomezený přístup k vybraným koktejlům a menu - MAURITIUS Mezinárodní seznam vín s výběrem více než 50 vín z celého světa (Francie, Itálie a Nový svět). Mnoho vín přímo dovezených z malých vinic Minibar s vybraným červeným a bílým vínem, pivo, nealkoholické nápoje, C MAURITIUS - voda a občerstvení. Minibar naplněný jednou denně DALŠÍ ZAHRNUTÉ Potraviny a nápoje - Kredit 50 EUR na osobu za den (nekumulativní a neprenosný) na spotřebu čerstvého občerstvení a nápojů v Cpicerie (bez maloobchodních položek) Šnorchlovací zařízení k dispozici v lodním domečku. Fitness centrum, vnitřní hry, všechny nemotorové vodní sporty (kromě katamaránu) Bezplatný dort při oslavě narozenin a výročí svatby (pokud je známo předem) Manažerský koktejl jednou týdně Bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi Bezplatný vstup do salonku Hospitality Resort se sprchami a relaxačním prostorem. Constance Belle Mare Plage na vyžádání POSKYTOVANÉ SLUŽBY Vína a lihoviny na seznamu Premium vína a nápoje Potápění (na adrese Constance Belle Mare Plage - bezplatný transfer) Kite surfing (Kite Sure School v hotelu) exkurze Obchod s butiky a šperky Veškeré lekce pro vodní sporty a fitness

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena